Stýrið fyri Kommunufelagið 2021-2023

Formaður:

Heðin Mortensen, borgarstjóri, Tórshavnar kommuna
Tel 21 11 96 - teldupostur: hedin@torshavn.fo

Næstformaður:

Tórbjørn Jacobsen, borgarstjóri, Runavíkar kommuna
Tel 23 70 15 - teldupostur: tobbi@runavik.fo

Stýrislimir:

Karl H. Johansen, borgarstjóri, Klaksvíkar kommuna
Tel 28 63 37 - teldupostur: karl@klaksvik.fo

Per Martin Gregersen, borgarstjóri, Eysturkommuna
Tel. 73 00 17 - teldupostur: permartin@eystur.fo

Bjarni Prior, borgarstjóri, Vága kommuna
Tel 79 44 10 - teldupostur: bjarni@vaga.fo

Davur Juul, borgarstjóri, Fuglafjarðar kommuna
Tel 23 80 77- teldupostur: davur@fuglafjordur.fo

Jógvan Kruse, borgarstjóri, Sunda kommuna
Tel 22 88 44 - teldupostur: jogvan@sunda.fo

Kristin Michelsen, borgarstjóri, Tvøroyrar kommuna
Tel 61 10 85 - teldupostur: borgmeist@tvoroyri.fo

Bjarni Johansen, borgarstjóri, Vágs Kommuna
Tel 23 93 04 - teldurpostur: bjarni@vagur.fo

Pauli T. Petersen, borgarstjóri, Vestmanna kommuna
Tel 77 01 07 - teldupostur: pauli@vestmanna.fo

Jóanis Lisberg, borgarstjóri, Fámjins kommuna
Tel 21 65 95 - teldupostur: kommunan@famjin.fo

Súni í Hjøllum, borgarstjóri, Nes Kommuna
Tel 56 50 00 - teldupostur: suni@nes.fo

Heri Sverrason, borgarstjóri, Sands Kommuna
Tel 21 19 30 - teldupostur: heri@sandur.fo