Í starvsbólkinum sita fólk úr umsitingini í teimum limakommunum, ið eru umboðaðar í stýrinum.

Starvsbólkurin hevur fund eina ferð um mánaðin og møtir eisini á stýrisfundum. Starvsbólkurin fyrireikar mál til stýrið.

Í starvsbólkinum sita:

Jákup Frants Larsen, býráðsskrivari, Fuglafjarðar kommuna, formaður
Tel 66 80 00 - teldupostur: jfl@fuglafjordur.fo

Bjørgfríð Ludvig, kommunustjóri, Tórshavnar kommuna
Tel 30 20 10 - teldupostur: bjorgfrid@torshavn.fo

Dinna Jensen, kommunuskrivari, Runavíkar kommuna
Tel 41 70 00 - teldupostur: dinna@runavik.fo

Erik Lervig, kommunustjóri, Eysturkommuna
Tel 73 00 00 - teldupostur: erik@eystur.fo

Eyðun Kjølbro, fíggjarleiðari, Sunda kommuna
Tel 29 72 05 – teldupostur: eydun@sunda.fo

Guðrun Ejdesgaard, skrivari, Eiðis kommuna
Tel 20 04 00 – teldupostur: ge@eidi.fo

Jóannes N. Dalsgaard, kommunustjóri, Vága kommuna
Tel 79 44 08 - teldupostur: joannes@vaga.fo

Jónleyg Bech, kommunustjóri, Tvøroyrar kommuna
Tel 61 10 85 - teldupostur: jonleyg@tvoroyri.fo

Marnar Højsted, umsitingarleiðari, Sands kommuna
Tel 66 10 30 - teldupostur: marnar@sandur.fo

Maud Poulsen, kommunuskrivari, Vestmanna kommuna
Tel 77 01 02 – teldupostur: maud@vestmanna.fo

Petry Joensen, kommunuskrivari, Vágs kommuna
Tel 73 30 00 - teldupostur: petry@vagur.fo

Sunrid Rasmussen, skrivari, Sørvágs kommuna
Tel 23 32 03 – teldupostur: sunrid@sorvag.fo

Tummas Eliasen, kommunustjóri, Klakvíkar kommuna
Tel 41 00 00 - teldupostur: tummast@klaksvik.fo