Í starvsbólkinum sita fólk úr umsitingini í teimum limakommunum, ið eru umboðaðar í stýrinum.

Starvsbólkurin hevur fund eina ferð um mánaðin og møtir eisini á stýrisfundum. Starvsbólkurin fyrireikar mál til stýrið.

Í starvsbólkinum sita:

Bjørgfríð Ludvig, kommunustjóri, Tórshavnar kommuna, forkvinna
Tel 30 20 10 - teldupostur: bjorgfrid@torshavn.fo

Henrik Weihe Joensen, býráðsskrivari, Fuglafjarðar kommuna
Tel 66 80 00 - teldupostur: henrik@fuglafjordur.fo

Dinna Jensen, kommunuskrivari, Runavíkar kommuna
Tel 41 70 00 - teldupostur: dinna@runavik.fo

Erik Lervig, kommunustjóri, Eysturkommuna
Tel 73 00 00 - teldupostur: erik@eystur.fo

Jóannes Prestá, fíggjarleiðari, Sunda kommuna
Tel 29 72 05 – teldupostur: joannes@sunda.fo

Sigurd Justinussen, skrivari, Nes kommuna
Tel 56 50 07 – teldupostur: sigurd@nes.fo

Jóhan Hendrik Ellefsen, kommunustjóri, Vága kommuna
Tel 79 44 08 - teldupostur: jhe@vaga.fo

Fróði Mortensen, kommunustjóri, Tvøroyrar kommuna
Tel 78 11 22 - teldupostur: frodi@tvoroyri.fo

Marnar Højsted, umsitingarleiðari, Sands kommuna
Tel 66 10 30 - teldupostur: marnar@sandur.fo

Maud Poulsen, kommunuskrivari, Vestmanna kommuna
Tel 77 01 02 – teldupostur: maud@vestmanna.fo

Petry Joensen, kommunuskrivari, Vágs kommuna
Tel 73 30 00 - teldupostur: petry@vagur.fo

Tummas Eliasen, kommunustjóri, Klakvíkar kommuna
Tel 41 00 00 - teldupostur: tummast@klaksvik.fo

Arni Teindal, skrivari, Fámjins kommuna
Tel 57 29 29- teldupostur: kommunan@famjin.fo