Í starvsbólkinum sita fólk úr umsitingini í teimum limakommunum, ið eru umboðaðar í stýrinum.

Starvsbólkurin hevur fund eina ferð um mánaðin og møtir eisini á stýrisfundum. Starvsbólkurin fyrireikar mál til stýrið.

Í starvsbólkinum sita:

Jákup Frants Larsen, býráðsskrivari, Fuglafjarðar kommuna, formaður
Tel 66 80 00 - faks 44 46 57 – teldupostur: jfl@fuglafjordur.fo

Anna Joensen, skrivari, Sjóvar Kommuna
Tel 23 27 29 -  teldupostur: anna@sjovarkommuna.fo

Bjørgfríð Ludvig, kommunustjóri, Tórshavnar kommuna
Tel 30 20 10 - faks 30 20 51 – teldupostur: bjorgfrid@torshavn.fo

Dinna Jensen, kommunuskrivari, Runavíkar kommuna
Tel 41 70 00 - faks 41 70 01 – teldupostur: dinna@runavik.fo

Erik Lervig, kommunustjóri, Eysturkommuna
Tel 73 00 00 - faks 73 00 01 – teldupostur: erik@eystur.fo

Georg Hansen, býráðsskrivari, Vága kommuna
Tel 34 44 00 - faks 33 34 70 – teldupostur: georg@vaga.fo

Henrik Weihe Joensen, kommunustjóri, Tvøroyrar kommuna
Tel 61 10 85 - faks 37 18 14 – teldupostur: henrik@tvoroyri.fo

Jógvan Kruse, fíggjar- og fyrisitingarleiðari, Sunda kommuna
Tel 29 72 10 – teldupostur: jogvan@sunda.fo

Katrin Mørkøre, skrivari, Eiðis kommuna
Tel 20 04 00 – teldupostur: km@eidi.fo

Marnar Højsted, umsitingarleiðari, Sands kommuna
Tel 66 10 30 - faks 36 17 34 – teldupostur: marnar@sandur.fo

Maud Poulsen, kommunuskrivari, Vestmanna kommuna
Tel 77 01 02 – teldupostur: maud@vestmanna.fo

Petry Joensen, kommunuskrivari, Vágs kommuna
Tel 73 30 00 - faks 73 30 01 – teldupostur: petry@vagur.fo

Tummas Eliasen, kommunustjóri, Klakvíkar kommuna
Tel 41 00 00 - faks 41 00 01 – teldupostur: tummast@klaksvik.fo